HAKKIMIZDA

BAŞARI BİR SONUÇ DEĞİL, YOLCULUKTUR

Şirketimiz kurucu Turgut KAHRAMAN’ın bir fırça ve bir boya çantası ile yolculuğuna başlamasıyla 1979 yılında kurulmuştur.

 

1988 yılından itibaren yaratıcılık ve hizmet kalitesi ile birlikte Coca Cola ve Efes Pilsen başta olmak üzere kurumsal şirketlere hizmet vermeye başlamıştır. 1990 yılından itibaren 1.000 m² üzerine kurulu işyerimiz, Türkiye’ de bilgisayar destekli üretimin ve tasarımın öncülerinden olmuştur. 1996 yılından bu zamana, şu anki 10.000 m² alana sahip tesislerimizde mimarlarımız, grafikerlerimiz, endüstriyel tasarımcı ve mühendislerimizle birlikte toplam 200 uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Müşterilerimizin indoor ve outdoor taleplerine en kaliteli hizmeti vererek, en kısa zamanda, rekabetçi fiyatlarla, entegre tesislerimizde tasarımdan montaj aşamasına kadar kendimizi etkin bir çözüm ortağı olarak görmekteyiz.

 

41 yıllık tecrübemiz; değişen koşullara ayak uydurarak, size özel özgün çalışmalara ve önerilere imza attığımız geniş ve sürekli yenilenen ürün yelpazemizde ve size sunduğumuz kolaylıklarda açıkça görülebilir.

 

Biz hazırız !

SERTİFİKALARIMIZ

EN

FR

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San. Tic. A.Ş. © 2015   Tüm Hakları Saklıdır